SPOTKANIA MEDYTACYJNE CHRZEŚCIJAN I BUDDYSTÓW W KLASZTORZE O.PALLOTYNÓW W KIELCACH 11-13.03.2016

Ośrodek „Melete”, Instytut Kultury Spotkania i Dialogu w Kielcach zapraszają na spotkania medytacyjne 11-13 marca 2016 Spotkanie medytacyjne chrześcijan i buddystów. Wprowadzenie do medytacji ze strony buddyjskiej – roshi Mikołaj Uji Markiewicz (jest nauczycielem medytacji, uczniem roshiego Kwonga, mistrza zen i opata Sonoma Mountain Zen Center).

Wprowadzenie ze strony chrześcijańskiej – Maksymilian Nawara OSB (jest benedyktynem, kapłanem, patrologiem, prowadzi Ośrodek Medytacji Chrześcijańskiej w opactwie w Lubiniu, od kilkunastu lat jest zaangażowany we współpracę i dialog z buddyzmem zen).

WSZYSTKIE SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ W KIELCACH W KLASZTORZE PALLOTYNÓW NA KARCZÓWCE (www.karczowka.com) Zgłoszenia na poszczególne spotkania można przysyłać drogą mailową:medytacja@charaktery.com.pl Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2016 roku. Wysokość opłat zostanie podana w późniejszym terminie. W zgłoszeniu proszę podać następujące informacje: imię i nazwisko, w którym spotkaniu medytacyjnym chce Pani/Pan wziąć udział, inne ważne informacje, które uważa Pani/pan, że warto o sobie podać, dane kontaktowe (numer telefonu, adres mailowy).

na zdj. Ośrodek Melete, żrodło internet