WARSZAWA - EKUMENICZNA MODLITWA O POKÓJ 26.10.2017

Drodzy,na zaproszenie Centrum Myśli Jana Pawła II włączyliśmy się w projekt Modlitwa o Pokój. W naszym zendo w Warszawie przy ul krasnowolskiej 3A 26.10. o godz. 18 odbędzie się praktyka w intencji pokoju: zazen, śpiewy i prawdopodobnie kilka słów od jednego z naszych nauczycieli.

Oryginalna treść zaproszenia brzmiała następująco:

W imieniu Centrum Myśli Jana Pawła II zapraszam do wzięcia udziału w modlitwie o pokój w wigilię rocznicy modlitwy o Pokój w Asyżu – 26 października. Na wzór poprzedniego roku chcielibyśmy ją przeprowadzić w warszawskich świątyniach – kościołach, synagodze, cerkwi i meczecie oraz u Państwa. Modlitwa o pokój będzie towarzyszyć festiwalowi Muzyka Wiary – Muzyka Pokoju, który rozpocznie się 22 października w kościele ewangelicko-augsburskim, a zakończy w niedzielę 29 października koncertem w Muzeum Polin.

W związku z powyższym jesteśmy zaproszeni na koncerty w ramach wspomnianego wyżej Festiwalu. Wejdźcie na tę stronę: muzykawiary.pl i napiszcie do mnie: malgorzata.sieradzka@gmail.com, na który koncert macie ochotę się wybrać najpóżniej do piątku do godziny 8 rano.

Dajcie mi też proszę znać jeśli wybiera się w ów uroczysty czwartek na praktykę jakiś Ino. Zapraszamy serdecznie!

Gassho,
Małgosia Bright Pearl