Zaproszenie na Obchody 50-lecia SMZC oraz Ceremonię Instalacji Nowego Opata

Droga Sangho,

2 września 2023 roku w Ośrodku na Sonomie odbędą się obchody 50-lecia Ośrodka oraz Ceremonia Instalacji Nowego Opata – Nyozego Kwonga.

Członkowie sanghi polskiej oraz islandzkiej, którzy przyjadą na 8 dni lub dłużej, aby wziąć udział w Shinsanshiki 2 września, nie muszą uiszczać standardowej opłaty za pobyt (85$/noc w pokoju dzielonym/dormitorium, 112$/noc w pokoju dzielonym/dwupokojowym, 140$/noc w pokoju prywatnym, 160$/noc w pokoju prywatnym z toaletą), ale mogą wpłacić datek w zamian za pobyt w pokoju dzielonym/dormitorium. Prosimy o złożenie hojnego datku na wsparcie ceremonii oraz ośrodka przed przyjazdem za pomocą PayPala: https://www.paypal.com/donate/…

Transport z/do lotniska: Sonoma County Airport Express ($42/jeden kierunek z SFO – San Francisco Airport do Doubletree Hotel Rohnert Park). Bilet w obie strony (80$) można zakupić online z 4$ zniżką.  Prosimy o informację, jeśli potrzebujecie, aby Was odebrać z Doubletree Hotel Rohnert, koszto to30$ w jedną stronę za osobę (60$ w obie strony).

 

Data

wrz 02 2023
Expired!

Czas

9:00 am - 1:00 pm