Medytacja Poznań

Zapraszamy do medytacji w Poznaniu

Poznań, szczególnie Dolna Wilda, ma wieloletnią historię związaną z medytacją. To właśnie tutaj, w tej świątyni buddyjskiej pierwsze kroki stawiały osoby, które dziś są mniszkami/mnichami różnych tradycji.

Nauka medytacji jest fascynująca, ale wymaga zarazem odpowiedniego zaangażowania. Medytacja w naszej praktyce i ośrodku w Poznaniu jest rozumiana jako codzienne „bycie tu i teraz”. Początkowo doświadczamy jej na poduszce medytacyjnej, ale prawdziwe owoce praktyki widoczne są w naszym życiu codziennym.

Warsztaty medytacji zen w Poznaniu

W Poznaniu cyklicznie organizowane są warsztaty dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z medytacją zen. Te spotkania, często odbywające się w weekendy, stanowią doskonałą okazję do wnikliwego poznania i zgłębienia praktyki medytacyjnej. Można się na nie umówić indywidualnie lub wziąć udział w warsztatach weekendowych.

Kursy medytacji w Poznaniu

Kursy medytacyjne w Poznaniu są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Są one całkowicie bezpłatne, jednak jeśli prowadzi je nauczyciel, zazwyczaj proponowana jest dobrowolna darowizna. Taki kurs medytacji to doskonała okazja, aby zdobyć praktyczne umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli.

Plan praktyki od stycznia 2023:

Godziny:
wtorki o 19.00
Adres:
Głęboka 6 (Dolna Wilda)
Kontakt:
Aga 691 029 287  (prosimy o wcześniejszy kontakt)